SEKCJA 1 – CO ROBIMY Z TWOIMI INFORMACJAMI?

Gdy kupujesz coś w naszym sklepie, w ramach procesu kupna i sprzedaży zbieramy dane osobowe, które nam przekazujesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail.

Podczas przeglądania naszej witryny automatycznie otrzymujemy adres protokołu internetowego komputera (IP), aby udostępnić nam informacje, które pomogą nam poznać Twoją przeglądarkę i system operacyjny. E-mail marketing (jeśli dotyczy): za Twoją zgodą możemy wysyłać Ci e-maile o naszej stronie, nowych produktach i usługach oraz innych aktualizacjach.

Zastrzegamy sobie prawo do ujawnienia i ujawnienia wszelkich danych osobowych krewnych lub przekazanych przez Ciebie organom ścigania lub innym urzędnikom państwowym, które według naszego wyłącznego uznania uznamy za konieczne w celu zastosowania się do każdego obowiązującego prawa lub na żądanie jakiejkolwiek jednostki lub agencji rządowej .

SEKCJA 2 – ZGODA

Jak uzyskać moją zgodę?

Kiedy przekazujesz nam dane osobowe w celu dokończenia transakcji, zweryfikowania karty kredytowej, złożenia zamówienia, umówienia się na dostawę lub zwrócenia zakupu, wyrażasz zgodę na zbieranie danych osobowych i korzystanie z nich tylko z tego konkretnego powodu.

Jeśli poprosimy o Twoje dane osobowe z innego powodu, takiego jak marketing, poprosimy Cię bezpośrednio o wyrażoną zgodę lub zapewnimy Ci możliwość odmowy.

Jak mogę wycofać moją zgodę?

Jeśli po wyrażeniu zgody, zmienisz zdanie, możesz wycofać zgodę na skontaktowanie się z Tobą, w celu dalszego gromadzenia, wykorzystywania lub ujawniania Twoich informacji w dowolnym momencie, kontaktując się z nami pod adresem https://www.wifiduoboost.pl/kontakt-pl/

SEKCJA 3 – UJAWNIANIE INFORMACJI

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe, jeśli prawo tego wymaga lub jeśli naruszysz nasze Warunki korzystania z usługi.

SEKCJA 4 – PŁATNOŚĆ

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich spełniają standardy ustanowione przez PCI-DSS zarządzane przez Radę Bezpieczeństwa PCI Standard, która jest wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczną obsługę informacji o kartach kredytowych przez naszą stronę i jej dostawców usług.

SEKCJA 5 – USŁUGI STRON TRZECICH

Ogólnie rzecz biorąc, zewnętrzni dostawcy, z których korzystamy, będą zbierać, wykorzystywać i ujawniać informacje w zakresie niezbędnym do umożliwienia im świadczenia usług, które nam dostarczają.

Jednak niektórzy zewnętrzni dostawcy usług, tacy jak bramki płatności i inne procesory transakcji płatniczych, mają własne polityki prywatności w odniesieniu do informacji, które musimy im przekazywać w przypadku transakcji związanych z zakupem.

W przypadku tych dostawców zalecamy zapoznanie się z ich polityką prywatności, aby zrozumieć sposób, w jaki dane osobowe będą obsługiwane przez tych dostawców.

W szczególności pamiętaj, że niektórzy dostawcy mogą znajdować się lub mieć obiekty, które znajdują się w innej jurysdykcji niż Ty lub my. Jeśli więc zdecydujesz się na transakcję, która obejmuje usługi zewnętrznego dostawcy usług, twoje informacje mogą podlegać prawom jurysdykcji, w której znajduje się ten usługodawca lub jego obiekty.

Po opuszczeniu naszej Witryny lub przekierowaniu na stronę lub aplikację innej firmy nie podlegają już one niniejszej Polityce prywatności ani Warunkom korzystania z naszej witryny.

Spinki do mankietów

Po kliknięciu linków na naszej stronie mogą oni odesłać Cię z naszej strony. Nie ponosimy odpowiedzialności za praktyki prywatności innych stron i zachęcamy do zapoznania się z ich oświadczeniami o ochronie prywatności.

SEKCJA 6 – BEZPIECZEŃSTWO

Aby chronić swoje dane osobowe, podejmujemy uzasadnione środki ostrożności i stosujemy najlepsze praktyki branżowe, aby upewnić się, że nie zostaną one niewłaściwie utracone, niewłaściwie wykorzystane, udostępnione, ujawnione, zmienione lub zniszczone. Jeśli podasz nam dane swojej karty kredytowej, informacje są szyfrowane przy użyciu technologii Secure Socket Layer (SSL) i przechowywane z szyfrowaniem AES-256. Chociaż żadna metoda transmisji przez Internet lub pamięć elektroniczna nie jest w 100% bezpieczna, przestrzegamy wszystkich wymagań PCI-DSS i wdrażamy dodatkowe ogólnie przyjęte standardy branżowe.

SEKCJA 7 – WIEK ZGODNOŚCI

Korzystając z tej strony, oświadczasz, że masz co najmniej wiek pełnoletności w swoim stanie lub prowincji zamieszkania lub że jesteś w wieku większości w swoim stanie lub prowincji zamieszkania i wyraziłeś zgodę na zezwolenie na twoich pomniejszych zależnych do korzystania z tej strony.

SEKCJA 8 – ZMIANY W POLITYCE PRYWATNOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste przeglądanie. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich opublikowaniu na stronie internetowej. Jeśli dokonamy istotnych zmian w tej polityce, powiadomimy Cię o tym, że została ona zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, jak z nich korzystamy iw jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, używamy i / lub ujawniamy to. Jeśli nasza firma zostanie przejęta lub połączona z inną firmą, Twoje dane mogą zostać przekazane nowym właścicielom, abyśmy mogli nadal sprzedawać produkty lub usługi.

PYTANIA I INFORMACJE KONTAKTOWE

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, poprawić lub usunąć wszelkie dane osobowe, które posiadamy na Twój temat, zarejestrować skargę lub po prostu chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami pod adresem https://www.wifiduoboost.pl/kontakt-pl/